دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 22 April , 2024 ساعت ×
جلسه مشترک حجت الاسلام والمسلمین دکتر سبحانی مدیر بنیاد بین المللی امامت و حجت الاسلام والمسلمین میرزایی معاون آموزش موسسه دارالاعلام در محل بنیاد بین المللی امامت برگزار شد.
۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۲
شناسه : 4214
10
نشست مدیر بنیاد بین المللی امامت با اشاره به ظرفیت¬های آموزشی و پژوهشی این مجموعه، آمادگی خود را برای به اشتراک گذاشتن محتوای علمی و اساتید متخصص در زمینه مباحث امامت اعلام کردند.
منبع : بنیاد بین المللی امامت
پ
پ

در این جلسه، موضوعات همکاری¬های علمی مشترک، طراحی واحدهای درسی و تهیه بانک اطلاعات مشترک مورد بررسی واقع شد.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر سبحانی بیان داشت: هریک از دو مجموعه ضمن تمرکز در زمینه های تخصصی خود، لازم است با طراحی دوره¬ها و پروژه¬های مشترک علمی، هم افزایی داشته باشند. ایشان طراحی واحدهای درسی جهت تقویت مبانی امامت و نقد وهابیت برای طلاب مشغول به تحصیل در دو مجموعه را به عنوان اولین قدم شروع همکاری ها مطرح کردند.


مدیر بنیاد بین المللی امامت با اشاره به ظرفیت¬های آموزشی و پژوهشی این مجموعه، آمادگی خود را برای به اشتراک گذاشتن محتوای علمی و اساتید متخصص در زمینه مباحث امامت اعلام کردند.


حجت الاسلام و المسلمین میرزایی نیز ضمن اشاره به اهمیت تقویت بنیه علمی طلاب در زمینه مباحث امامت و نقد مبانی وهابیت، بویژه در استان های مشترک (میان اهل سنت و شیعه)، آمادگی خود را نسبت به اجرای دوره¬های علمی و واحد های درسی مشترک و تبادل استاد اعلام کردند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.