حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۶ فروردین , ۱۴۰۲ 5 رمضان 1444 Sunday, 26 March , 2023 ساعت ×
پ
پ

در این دیدار که عصر روز پنجشنبه ۴ اسفندماه برگزار گردید، در مورد فعالیت های دو مجموعه و زمینه های همکاری مشترک گفتگو و تبادل نظر شد

آیت الله حسینی قزوینی در این نشست ابتدا به تبیین رویکردهای جدید و در حال گسترش در بیان شبهات پرداخته و بر ضرورت همکاری و هم افزایی مجموعه های همسو در مقابله با این شبهات تاکید نمودند.
ایشان ضمن بیان گزارشی از تلاش ها و فعالیت های خود و مجموعه تحت اشراف در این زمینه، با وجود مؤثر برشمردن این فعالیت ها، آنها را کافی ندانسته و حضور سایر مؤسسات و اندیشمندان را در حوزه پاسخ به شبهات و برخورد با شبهه افکنان ضروری برشمردند.


در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر سبحانی به بیان ضرورت تولید محتوا و متن درسی، تربیت پژوهشگر و استاد مسلط و تعریف دوره ها و نظام آموزشی برای تربیت متخصصان مورد نیاز در این عرصه پرداختند.
همچنین در این نشست صمیمی، برخی از مسئولین محترم پژوهشکده امامت نیز، که حجت الاسلام و المسلمین سبحانی را همراهی می نمودند، به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده و همچنین کارگاه های آموزشی که در این زمینه در حال برگزاری است، پرداختند
همچنین در این جلسه ضمن تبادل تجربیات طرفین، زمینه های همکاری نیز مورد بررسی قرار گرفت و برنامه ریزی پروژه های علمی مشترک در دستور کار دو مجموعه قرار گرفت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.