شنبه, ۸ مهر , ۱۴۰۲ Saturday, 30 September , 2023 ساعت ×
اولین مجمع عمومی انجمن علمی امامت برگزار می‌شود.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵
شناسه : 5122
16
شنبه 20 خردادماه؛ نخستین مجمع عمومی انجمن علمی امامت حوزه، با حضور و ارائه دیدگاه و نظرات اعضای این انجمن علمی و استماع دیدگاه و نظرات اساتید، همراه با انتخابات هیئت مدیره و بازرسان برگزار خواهد شد.
منبع : بنیاد بین المللی امامت
پ
پ

نخستین مجمع عمومی انجمن علمی امامت حوزه، با حضور و ارائه دیدگاه و نظرات اعضای این انجمن علمی و استماع دیدگاه و نظرات اساتید، همراه با انتخابات هیئت مدیره و بازرسان برگزار خواهد شد.
نخستین مجمع عمومی انجمن علمی امامت حوزه‌های علمیه، همراه با انتخاب هیئت مدیره و بازرسان روز شنبه ۲۰ خردادماه ۱۴۰۲ راس ساعت ۱۷، در محل بنیاد بین المللی امامت، واقع در نبش کوچه ۳۹ خیابان بسیج قم برگزار خواهد شد.
انجمن علمی امامت حوزه‌های علمیه با هدف برگزاری جلسات هم‌اندیشی و نشست‌های تخصصی و برپایی دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و بلندمدت و انتشار کتب و نشریات علمی در موضوع هدف تاسیس و رویکردهای دانشی خود را با همکاری انجمن‌های مراکز علمی حوزوی و دانشگاهی در داخل و خارج از کشور پیگیری و همکاری با نهادهای حوزوی و غیرحوزوی در راستای اهداف و وظایف انجمن را در کنار شناسایی و تجلیل از فعالین در حوزه امامت از رسالت‌های خود می‌داند.
شکل‌گیری جامعه امامت‌پژوهان حوزه در سراسر کشور و همچنین بازآموزی استادان کلام در عرصه امامت از جمله رسالت‌های این انجمن است.

انتشار در خبرگزاری‌ها:

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.