دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024 ساعت ×
نشست مشترک جهت بررسی ظرفیت‌های همکاری بنیاد بین المللی امامت و نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان برگزار گردید.
۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۰:۲۷
شناسه : 4304
6
نشست به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امامت، نشستی مشترک با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر سبحانی مدیرعامل محترم بنیاد بین المللی امامت و حجت الاسلام والمسلمین علی تقوی رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان در محل بنیاد بین المللی امامت برگزار شد.
منبع : بنیاد بین المللی امامت
پ
پ

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین‌المللی امامت، نشستی مشترک با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سبحانی مدیرعامل محترم بنیاد بین المللی امامت و حجت الاسلام والمسلمین علی تقوی رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان در محل بنیاد بین المللی امامت برگزار شد.


در این جلسه که در تاریخ ۹ فروردین ۱۴۰۲ برگزار شد، ابتدا حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سبحانی به ارائه گزارشی از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی مجموعه پرداخته و برگزاری گسترده دوره‌های آموزشی سطح ۳ و ۴ تخصصی امامت در نقاط مختلف کشور را از دست‌آوردهای بارز مجموعه به شمار آوردند.
در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آموزشی دانشگاه فرهنگیان به ویژه در دروس معارف، طرح مباحث امامت را یکی از ضرورت‌های آموزشی در این حوزه دانستند.


در این نشست مشترک طرفین ضمن بررسی ظرفیت‌های همکاری، در این خصوص پیشنهادهایی را ارائه دادند و مقرر گردید در نشست‌های تکمیلی این محورها مورد بررسی بیشتر قرار گرفته و به صورت عملیاتی دنبال گردد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.