دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 22 April , 2024 ساعت ×
انجمن علمی امامت حوزه فعالیت خود را آغاز کرد.
۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۷
شناسه : 5885
12
حجت الاسلام والمسلمین سبحانی رئیس شد؛ در نخستین جلسه اعضای هیئت مدیره انجمن امامت حوزه، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی و حجت الاسلام والمسلمین عبدالمجید زهادت به ترتیب به عنوان رئیس و نایب رئیس انجمن انتخاب شدند.
پ
پ

پس از برگزاری اولین مجمع عمومی انجمن علمی امامت حوزه که با استقبال اساتید و فضلای حوزه همراه بود، انتخاب اعضای اولین دوره هیئت مدیره این انجمن برگزار گردید و این انجمن اولین جلسه رسمی خود را آغاز نمود.

در این جلسه که با حضور اعضا هیئت مدیره برگزار شد، در ابتدای جلسه و به انتخاب اکثریت اعضا حجت الاسلام و المسلمین محمدتقی سبحانی و حجت الاسلام والمسلمین عبدالمجید زهادت به ترتیب به عنوان رئیس و نایب رئیس انجمن انتخاب و سایر اعضا مسئولیت بخش‌های مختلف انجمن را برعهده گرفتند.

در ادامه جلسه، به پیشنهاد حجت الاسلام والمسلمین سبحانی و موافقت اعضا، به عنوان اولین مصوبه انجمن مقرر گردید جهت استفاده از حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم سلیمانی بهبهانی و حجت الاسلام والمسلمین محمدصفر جبرئیلی جهت شرکت در جلسات هیئت مدیره به صورت رسمی دعوت به عمل آید.در این جلسه پیشنهادات اولیه نسبت به فعالیت‌های کلان انجمن امامت در ۲۰ بند توسط اعضای انجمن ارائه گردید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.